Прес-конфкеренція для представників міських ЗМІ

|  07. 07. 2014

07 липня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації,  в якій взяли участь заступник міського голови В.Гнатюк та  начальник Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ПАТ "Київоблгаз" О.Ходань.

В ході прес-конференції присутні були поінформовані про непередбачену ситуацію, яка сталася на одному із газорегуляторних пунктів Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ПАТ "Київоблгаз", внаслідок чого в 52-х багатоповерхових будинках  в мікрорайоні Леваневського було відключено газопостачання.

Працівниками міської філії з експлуатації газового господарства ПАТ "Київоблгаз" оперативно було проведено всі необхідні заходи щодо виявлення та усунення причин виникнення даної ситуації. На даний час, згідно із встановленими  правилами техніки безпеки, проводяться відповідні дії по відновленню газопостачання.

В прес-конференції також взяв участь начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов, який поінформував про медикаментозне забезпечення  пільгових категорій населення,  забезпечення функціонування  в місті нового кардіологічного центру та ін.

Присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.