|  08. 07. 2014

08 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію щодо медикаментозного забезпечення в І півріччі 2014 року пільгових категорій громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

Членами виконавчого комітету було затверджено новий склад міської молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, прийнято рішення про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній громадянці Червінській Т.М.

Під час засідання членами виконавчого комітету також були прийняті рішення про обладнання вулиці Леся Курбаса в м. Біла Церква пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, про організацію дорожнього руху автотранспорту по вулиці Ярослава Мудрого на ділянці від Соборної площі до перехрестя з вулицею Гоголя в м. Біла Церква.

В ході засідання члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення,  про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами і розглянули  інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.