Зустріч міського голови з працівниками ДАІ, які несли службу в районах проведення антитерористичної операції

|  11. 07. 2014

11 липня в м.Біла Церква відбулася зустріч міського голови В.Савчука з працівниками державтоінспекції, які несли службу в районах проведення антитерористичної операції в східних регіонах країни.

Зокрема, з майором міліції, старшим державтоінспектором з особливих доручень Управління ДАІ ГУ МВС України в Київській області М.Шелестом, старшим сержантом міліції, інспектором взводу ДПС відділення ДАІ з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району, підпорядкованого Управлінню ДАІ ГУ МВС України в Київській області А.Федорченком, старшим прапорщиком міліції, інспектором взводу ДПС відділення ДАІ з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району, підпорядкованого Управлінню ДАІ ГУ МВС України в Київській області С.Гарнагою, старшим лейтенантом міліції, старшим інспектором відділення ДАІ з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району, підпорядкованого Управлінню ДАІ ГУ МВС України в Київській області С.Дровалем, які поінформували, що несли службу на блокпостах, виконували свою основну функцію – забезпечували безпеку дорожнього руху в районах проведення антитерористичної операції та ін.

В ході зустрічі міський голова акцентував увагу на заходах, які проводить міська влада щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, необхідними засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням, продуктами харчування та ін. Висловив слова вдячності правоохоронцям за їхнє добросовісне виконання професійних обов’язків, вірність присязі, яку вони виявили під час виконання поставлених завдань на сході країни.

Міський голова побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту та вручив подяки виконавчого комітету міської ради з наданням матеріальної винагороди.