Зустріч в.о. міського голови Г. Джегура з представниками закладів громадського харчування та розважальних закладів міста

|  18. 07. 2014

17 липня в м.Біла Церква в.о. міського голови Г.Джегур провів зустріч з представниками закладів громадського харчування та розважальних закладів міста.

В ході зустрічі в.о. міського голови поінформував присутніх про виконання в Білій Церкві рішення виконавчого комітету міської ради №251 від 01.07.2014р. «Про забезпечення військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції».

В.о.міського голови Г.Джегур наголосив, що даним рішенням обмежено проведення святкових масових заходів підприємствами та організаціями на території міста. Закладам торгівлі громадського харчування та розважальним закладам міста рекомендовано здійснювати функціонування до 22 години, а також  рекомендовано закладам торгівлі міста обмежити реалізацію пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00. Акцентував увагу, що виконання пунктів даного рішення в місті Біла Церква є важливим в умовах проведення антитерористичної операції в східних регіонах країни та сприятиме суспільному порозумінню серед білоцерківців.

В ході зустрічі  присутні також були поінформовані, що відповідно до розпорядження в.о.міського голови №100 Р від 15.07.2014року у зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовців під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, які були мобілізовані з міста Біла Церква, та з метою вшанування їх пам’яті 16-18 липня 2014 року оголошено днями жалоби в місті Біла Церква.

В.о.міського голови Г.Джегур повідомив, що в місті продовжується робота щодо залучення коштів та матеріальної допомоги, які передаються в зону бойових дій та ін...

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, представники міських ЗМІ.