ГУ Міндоходів у Київській області інформує!

Дата :
2014-07-18

Працівники Міндоходів Київщини допомогли одягнути бійців 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь»

Батальйон сформовано з «небайдужих» мешканців Київської області, які протистоятимуть ворогам в районі проведення АТО. Українським бійцям не вистачає багато чого необхідного і тому працівники органів Міндоходів  Київської області вирішили допомогти.

Сьогодні вранці,  заступники начальника ГУ Міндоходів у Київській області Володимир Фурлет та Руслан Щава зустрілися з військовослужбовцями Батальйону та передали такі необхідні їм бронежилети, камуфляжну форму, білизну.

«Працівники  органів Міндоходів у Київській області вирішили допомогти бійцям підготуватися до боїв та організували  добровільний збір коштів серед своїх рідних і друзів, а також перерахували одноденний заробіток для закупки бронежилетів та пошиття камуфляжної форми і білизни», - повідомив  Володимир Фурлет.

Сьогодні настав саме той момент, коли вся нація повинна згуртуватися і об’єднатися в одному пориві. «Допомогти тим, хто йде у бій заради тих, хто залишається вдома, - наш обов’язок - як земляків, як українців – патріотів», - зауважив Руслан Щава.

ГУ Міндоходів у  Київській області

Платники Київщини забезпечили зростання надходжень по єдиному соціальному внеску

За І півріччя цього року бізнес Київщини сплатив до бюджету єдиного соціального внеску на суму понад 3,6 млрд.гривень. Спостерігається позитивна динаміка надходжень єдиного внеску в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Так, у цьому році сума сплати майже на 64 млн.грн. перевищила минулорічну. Середньомісячна сума єдиного внеску підвищилася з 598 млн.грн. до 607 млн. гривень.

За результатами проведених контрольно-перевірочних заходів, органами Міндоходів Київської області у І півріччі, за порушення вимог діючого законодавства по єдиному соціальному внеску донараховано понад 10 млн. гривень.

Також зростає кількість осіб, які виявляють бажання брати участь у добровільній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, з початку поточного року органами Міндоходів Київщини укладено понад 300 договорів  про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Серед платників єдиного внеску Київської області все більшої популярності набуває сервіс електронного звітування. Так як, для його використання платникам достатньо лише отримати в органах Міндоходів безкоштовний електронний ключ та завантажити відповідне програмне забезпечення.

Якщо у січні поточного року в електронному вигляді подавали звітність 79,6 % платників ЄСВ, то вже у червні цей показник складає майже 86 % або понад 21 тис. суб’єктів господарювання.

ГУ Міндоходів у Київській області

Єдинщики Київщини взяли високий темп наповнення бюджету

За січень-червень 2014 року спрощенці Київської області сплатили до місцевих бюджетів майже 177 млн. грн. єдиного податку. Цьогорічні надходження за І квартал на 21%, або на 31 млн. грн. перевищують аналогічні показники 2013 року.

Позитивну динаміку демонструють як юридичні особи – спрощенці, так і громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності. У порівнянні з І півріччям 2013 року перші сплатили до казни на 10,5 млн. грн. більше, другі збільшили сплату на суму понад 20 млн. гривень. Це відповідає приросту – 34% та 17,5% відповідно.

Платниками єдиного податку на Київщині зареєстровано понад 55 тисяч платників. Переважна більшість із них - 49 тисяч, або понад 89% – фізичні особи-підприємці.

Органи Міндоходів  Київської області докладають максимум зусиль, щоб підтримати взятий «єдинщиками» високий темп наповнення бюджету. Для цього платникам створюються всі умови, щоб сплачувати єдиний податок було зручно та комфортно.

ГУ Міндоходів у Київській області

На Київщині зупинено розкрадання державних коштів

Співробітниками оперативного управління Броварської ОДПІ викрито факт ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Ф», виробника лікарських засобів.

У 2012-2013 роках ТОВ «Ф» стало переможцем тендерних процедур, що проводились Міністерством охорони здоров’я України по виконанню загальнодержавних програм з постачання лікарських засобів, фінансування яких проводилося за рахунок коштів державного бюджету. В ході перевірки встановлено, що частина бюджетних коштів, у розмірі 4,2 млн. грн., була перерахована постачальнику з ознаками фіктивності. Також виявлено, що ТОВ «Ф» використовувало в процесі виробництва імпортну сировину, яка ввозилася по заниженим цінам.

Згідно акту перевірки, ТОВ «Ф» донараховано податку на додану вартість у сумі  понад 913,7 тис. грн. та зменшено збитки на 5,3 млн. грн., тобто у значних розмірах.

За фактами ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Ф» розпочате досудове розслідування кримінального правопорушення внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань.