На Київській митниці Міндоходів зупинено спробу незаконного ввезення валюти

Дата :
2014-07-28

На Київській митниці Міндоходів зупинено спробу незаконного ввезення валюти

Громадянин Казахстану, який прилетів авіарейсом з Алмати, намагався незаконно ввезти на територію України 37 000 євро та 1300 доларів США. Пасажир скористався для проходження митного контролю «зеленим коридором», який передбачає наявність у громадянина готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

Після перетину пасажиром „білої лінії”, митниками виявлено у барсетці пасажира готівку, що перевищує суму дозволену для ввозу на територію України без письмового декларування. На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації   пасажир не мав, до інспекторів митниці з приводу декларування готівки не звертався.

Відповідно до чинного законодавства, з виявленої суми валюти, пасажиру пропущено 10 000 євро. За протоколом про порушення митних правил вилучено 27 000 євро та 1 300 доларів США. Валюту вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ Міндоходів у Київській області