Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту

Дата :
2014-08-18

про базове відстеження результативності регуляторного акту

рішення Білоцерківської міської ради від 19 червня 2014 року № 1239-60-VI

«Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою

або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів

в місті Біла Церква»

1.             Вид та назва регуляторного акта

Рішення Білоцерківської міської ради від 19 червня 2014 року № 1239-60-VI «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква».

2.             Назва виконавця заходів з відстеження:

Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

3.             Цілі прийняття акта:

Рішення Білоцерківської міської ради від 19 червня 2014 року № 123 9-60- VI «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква» прийнято в зв'язку з прийняттям Типового порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 870.

Вказане рішення спрямоване на розв'язання проблеми, визначеної в попередньому розділі. В цілому основними цілями його прийняття є:

виробити основні вимоги до суб'єктів господарювання при виконанні ними робіт, пов'язаних з порушенням благоустрою території міста Біла Церква;

встановити чіткий порядок видачі дозволів на виконання робіт, пов'язаних з тимчасовим порушенням об'єктів благоустрою в місті Біла Церква.

Строк виконання заходів з відстеження: 15.07.2014 - 15.08.2014.

Тип відстеження: базове.

Методи одержання результатів відстеження:

Для проведення базового відстеження використовується статистичний метод одержання результатів відстеження.

7.             Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а
також способи одержання даних:

Для визначення кількісного значення статистичних показників результативності використовувалися офіційні статистичні дані Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква».

Прогностичні значення статистичних показників, в середньорічному розрахунку з врахуванням аналогічних показників за попередні річні періоди.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

01.07.2013 -01.07.2014

01.07.2014 -01.07.2015

(прогноз)

1

Кількість виданих дозволів на порушення об'єктів благоустрою

279

300

2

Кількість звернень, щодо якості послуги (шт.)

3

Кількість несвоєчасно відновлених об'єктів благоустрою

167

180