Пленарне засідання шістдесят першої сесії Білоцерківської міської ради

|  22. 08. 2014

21 серпня відбулось пленарне засідання шістдесят першої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  підтримали депутатські звернення В.Хмельницького до Президента України П.Порошенка з проханням взяти  під особистий контроль та вирішення ситуації, яка склалася в зоні АТО із 72-ою окремою механізованою бригадою, зокрема, капітаном Збройних Сил України  - О.Портяненком; В.Борзака до голови Київської обласної державної адміністрації В.Шандри з проханням надати пропозиції щодо земельних ділянок у Білоцерківському районі для реалізації соціальної програми допомоги учасникам АТО та їх родинам ,  у зв’язку з відсутністю меж м.Біла Церква.

Депутати міської ради також підтримали депутатський запит Л.Дригало щодо тимчасового припинення виділення вільних земельних ділянок білоцерківцям в місті, поки учасники АТО та їхні сім’ї не будуть забезпечені земельними ділянками згідно законодавства України.

На сесійному засіданні депутати міської ради прийняли рішення про інформаційні заходи щодо єдності України, затвердили  звіт про виконання бюджету  м. Біла Церква за І півріччя 2014 р. та внесли зміни і доповнення до  рішення  міської  ради від 23.01. 2014 р. № 1142-53-VI   «Про бюджет м.Біла Церква на 2014 рік».

Депутати міської  ради надали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування під розміщення площі з встановленням на ній монументу борцям за незалежність України, прийняли рішення розробити плани зонування частини території м.Біла Церква – кварталу, обмеженому вул.Я.Мудрого, вул.Гоголя, вул.Гординського і Торговою площею та території по вул.Леваневського з корегуванням транспортної розв'язки.

В ході сесійного засідання депутати міської ради прийняли рішення про деякі питання  з упорядкування в м.Біла Церква роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами. Внесли зміни до рішення міської ради від 19.06. 2014 р. №1222-60-VI  «Про скорочення  посад  фахівців із соціальної роботи  Білоцерківського  міського  центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді», до міської комплексної  програми підтримки сім'ї, протидії торгівлі людьми, забезпечення  гендерної рівності  та демографічного розвитку на період до 2015 року, затвердженої  рішенням міської ради від 31.01. 2011 р.№ 58-05-VI.

Депутати міської ради  прийняли рішення про  зміну найменування Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Білоцерківської міської ради Київської області, про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29.12. 2010 р. № 16-03-VI «Про  утворення виконавчого комітету  міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

На засіданні також було розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –  В.Бараннік, С.Беркут, М.Бондаренко, К.Бугайчук,  Г.Дикий, Л.Дригало, Ю.Залізняк, С.Істомін, А.Король,  О.Кучер, О.Ліневич, В.Малюк, В.Маршалок, Г.Музиченко, В.Хмельницький, В.Шаравара,  В.Ямковий та ін..

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області  С.Рудюк, в.о. прокурора м.Біла Церква  О.Агудалічев, представники ряду міських громадських, профспілкових організацій та ЗМІ міста.