Відкриття філії Білоцерківської міської дитячої поліклініки

|  22. 08. 2014

22 серпня в м.Біла Церква відбулося відкриття філії Білоцерківської міської дитячої поліклініки, яка обслуговуватиме частину мікрорайону Леваневського.

Під час урочистого відкриття міський голова В.Савчук наголосив, що міською владою приділяється значна увага щодо розвитку медичної сфери Білої Церкви. З метою  забезпечення надання якісних та доступних медичних послуг всім категоріям білоцерківців в місті впроваджуються нові медичні стандарти, в міських медичних закладах поступово проводиться матеріально-технічне забезпечення сучасним обладнанням відповідно профілю і спеціалізації та ін.

Міський голова акцентував увагу, що відкриття даної філії дитячої поліклініки, після капітального ремонту приміщення, покращить умови надання медичних послуг наймолодшим жителя Білої Церкви. Відмітив, що ремонт було здійснено за рахунок коштів міського бюджету, укомплектування меблями та необхідним медичним обладнанням буде завершено у вересні ц.р.

В подальшому, на базі даного приміщення, планується відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов, головний лікар Білоцерківської міської дитячої поліклініки, депутат Білоцерківської міської ради Г.Музиченко, начальник відділу капітального будівництва міської ради В.Ткачук, директор ТОВ «Білоцерківрозоптторг», член виконавчого комітету міської ради І.Павленко, головні лікарі міських медичних установ, представники громадськості та міських ЗМІ.