Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти

|  28. 08. 2014

28 серпня в м.Біла Церква відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти.

Виступаючи перед освітянами, міський голова В.Савчук наголосив, що, незважаючи на складну економічну та суспільно-політичну ситуацію в державі, завдяки керівництву навчальних закладів та батьківській громадськості, всі заклади в Білої Церкви  готові до початку навчального року, оскільки передбачені кошти міського бюджету були використані лише на 10%. Відмітив, що на жаль, заплановані міською владою завершення будівництва дошкільного навчального закладу на масиві Таращанський, початок спорудження загальноосвітньої школи на масиві Піщаному та багатоквартирного будинку для працівників бюджетних установ  не було здійснено, але висловив сподівання, що в наступному році все буде виконано.

Міський голова наголосив, що міською владою розглядаються всі можливі варіанти щодо організації повноцінного навчального процесу, забезпечення необхідних умов та виплат заробітної плати педагогічним працівникам без зниження передбачених надбавок.

Акцентував увагу, що особливо необхідно звернути увагу на дітей, які є тимчасовими переселенцями із східних регіонів України та Республіки Крим, що навчатимуться в міських загальноосвітніх закладах та тих, чиї батьки загинули або перебувають у зоні бойових дій.

Міський голова висловив слова вдячності педагогічним працівникам за їх працю та вручив ряду працівників освітньої галузі почесні грамоти виконавчого комітету міської ради  з наданням грошової винагороди, дипломи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Присутніх також привітав з початком нового навчального року депутат міської ради В.Маршалок, відмітив, що депутатський корпус міської ради робить все можливе, щоб підтримати освітню галузь та педагогів міста. Поінформував про надання ним, як підприємцем, матеріально та фінансової підтримки ряду навчальних закладів та педагогів.

Наголосив, що відкриття  в місті Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» матиме важливе значення у військово-патріотичному вихованні та допризовної підготовки учнів. Зупинився на діяльності благодійного фонду «Білоцерківець», який підтримує білоцерківських воїнів, що знаходяться в зоні АТО та закликав усіх небайдужих приєднатися до їх підтримки.

Із доповіддю про пріоритетні завдання в реалізації ідеї якості освіти в освітньому просторі м.Біла Церква на 2014/2015 навчальний рік виступив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Петрик.

Учасники заходу обговорили питання забезпечення якісної освіти учнів у контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні до 2021 року, соціальних гарантій працівникам галузі в сучасних умовах, урахування думки громадськості при забезпеченні права на якісні освітні послуги в закладах освіти міста, виховання патріотизму та духовних цінностей у дітей та молоді в умовах загальноосвітнього та дошкільного навчального закладу та ін.

В роботі конференції взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, кандидат педагогічних наук, кандидат педагогічних наук, проректор з навчально-виховної роботи ії Київського облас­но­го інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів І.Сотніченко, кандидат політологічних наук, заступник директора  Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту І.Іванов, представники батьківських комітетів, молоді та міських ЗМІ.