|  29. 08. 2014

28 серпня  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету були прийняті рішення про створення Антикризового енергетичного штабу м.Біла Церква,  розподіл місячних обсягів природного газу для бюджетних установ та організацій, теплогенеруючих та теплопостачальних організацій, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Члени виконавчого комітету затвердили в новій редакції пункт 1 додатку 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.03.2014р. №96 «Про заходи щодо збалансування бюджету м.Біла Церква у 2014р., економію бюджетних коштів та недопущення втрат бюджету».

Під час засідання також було прийнято рішення про засоби зовнішньої реклами на період проведення позачергових виборів народних депутатів України, яким передбачено  заходи щодо визначення відповідних місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації. З метою реалізації Програми профілактики та протидії злочинності і правопорушень в м.Біла Церква на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради №642-27-VІ від 21.06.2012р., було прийнято рішення провести певні заходи.