Свято Першого дзвоника

|  01. 09. 2014

01 вересня в навчальних закладах міста Біла Церква відбулося свято Першого дзвоника.

Цього дня міський голова В. Савчук був присутній на святі Дня знань в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Звитяга» (директор –О.Гандрабура).

Вітаючи вчителів та учнів школи з початком нового навчального року, міський голова зазначив, що в цьому році  до шкіл міста прийшли  на навчання більш як 18 800 учнів, серед яких 2100 –першокласників. Подякував вчителям та батькам учнів за активну участь у підготовці навчальних закладів до навчального року, оскільки, у зв’язку із важким соціально-економічним станом в державі,  заплановані з міського бюджету кошти в розмірі близько 5 млн. грн. не були виділені.

Міський голова наголосив, що даний навчальний заклад розпочав навчання в цьому році з новою назвою - Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Звитяга». Висловив сподівання, що дане об’єднання сприятиме  військово-патріотичному вихованню та допризовній підготовці молоді міста та ін.. Побажав педагогічному і учнівському колективам гарного навчального року та вручив грамоту виконавчого комітету  міської ради директору КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» В.Бородіну за активну підтримку даного навчального закладу.

Під час заходу від імені депутата міської ради В.Маршалка чотирьом учням закладу, які є тимчасовими переселенцями із східних регіонів України, були вручені подарунки, від депутата міської ради К.Олійника навчально-виховному об’єднанню було передано оргтехніку.

В Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Звитяга», як і в усіх навчальних закладах Білої Церкви, відбулася акція «Замість квітів - ліки», під час якої учні збирали кошти на ліки пораненим учасникам АТО.

У проведенні свята Першого дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь  народний депутат України В.Чудновський, голова Київської обласної ради М.Бабенко, директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Н. Клокар, начальник управління освіти і науки, депутат Білоцерківської міської ради Ю.Петрик, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.