ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради "Про внесення змін до Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Біла Церква"

Дата :
2014-09-05

про оприлюднення проекту регуляторного акта:

проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Відповідно до підпункту 5 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, на виконання положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 лютого 2014 року № 29» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Стислий виклад змісту проекту: проектом даного рішення передбачено внесення змін до Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11 лютого 2014 року № 29 (далі – Правила), шляхом викладення їх у новій редакції.

Зазначені зміни полягають у:

-         приведенні положень чинних Правил до вимог нормативно-правових актів, що мають вищу юридичну силу, і регулюють відносини у сфері містобудівної діяльності, зокрема, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», нормативно-правових актів, що встановлюють порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, які протягом дії Правил зазнали певних змін;

-         визначенні правового статусу учасників правовідносин під час здійснення приєднання до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення;

-         впорядкуванні договірних взаємовідносин у цій сфері;

-         визначенні порядку приєднання об’єкта замовника до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення через мережі інших споживачів.

Правила поширюються на суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та/або водовідведення, та юридичних, фізичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які мають намір тимчасово або на постійній (довгостроковій) основі приєднати об’єкти до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення.

Основною метою здійснення місцевого регулювання господарських відносин, які виникають у процесі приєднання до комунальних мереж централізованого водопостачання та водовідведення, є запобігання самовільним підключенням до комунальних мереж централізованого водопостачання та водовідведення міста, підвищення ефективності роботи мереж і безпеки їх експлуатації.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua, а також у розробника проекту регуляторного акта - ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12, 6-82-11, з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.

Пропозиції та зауваження приймаються у друкованому вигляді протягом місяця з дня опублікування за адресою: ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12, 6-82-11, з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.