Інформація для суб’єктів господарювання, які здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність на території міста Біла Церква

Дата :
2014-09-11

Сесією  Білоцерківської  міської  ради  прийняті  рішення  від 21 серпня 2014 року за  №1272-61-VI, №1276-61- VI «Про інформаційні заходи щодо єдності України» та «Про деякі питання з упорядкування в м. Біла Церква роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради інформує суб’єктів господарювання, які здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність на території міста Біла Церква, відповідно до чинного законодавства України, вжити заходів щодо маркування імпортованих товарів російського походження, не продавати товари російського виробництва а також розмістити інформаційно-агітаційну акцію «Купуй українське».

Роздрібна торгівля алкогольними напоями здійснюється через спеціалізовані підприємства, в тому числі фірмові, спеціалізовані відділи (секції) підприємств з універсальним асортиментом продовольчих товарів, а також заклади ресторанного господарства. Суб’єкт господарювання зобов’язаний забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями згідно із санітарно-технічними, санітарно гігієнічними, технологічними, протипожежними та іншими нормами, а також можливість використання електронних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари відповідно до законодавства. Суб’єкт господарювання повинен мати торгівельне приміщення (будівлю) площею не менш як 20 кв. метрів, обладнане відповідним торговельно-технологічним устаткуванням (вітрини, прилавки, пристінні гірки тощо), охоронною і протипожежною сигналізацією, з достатнім освітленням, опаленням і вентиляцією, а у випадках,  передбаченим законодавством, забезпечити умови для застосування реєстраторів розрахункових операцій, зберігання матеріальних цінностей.