Відділ з питань землекористування інформує

Дата :
2015-02-09

Згідно пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до міської ради надійшло понад 80 заяв громадян, які є учасниками антитерористичної операції (надалі - АТО) в Луганській та Донецьких областях з проханням виділити їм у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту міста Біла Церква.

У зв'язку з тим, що згідно статистичної звітності форми 6-ЗЕМ в місті Біла Церква землі запасу відсутні і задовольнити прохання учасників антитерористичної операції на даний час є неможливим, тому постійна комісія з питань ефективного використання земель всіх форм власності рекомендує оприлюднити в мережі Інтернет на офіційному Веб - сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc.rada.gov.ua перелік заяв від громадян (учасників АТО) про виділення земельних ділянок в межах населеного пункту міста Біла Церква, які звернулися до міської ради.

При наявності вільних земельних ділянок дані заяви по мірі їх надходжень (дати та вхідного номер\г відділу звернень громадян виконавчого комітету Білоцерківської міської ради) будуть повторно розглядатися на засіданні постійної комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності.