День фармацевтичного працівника

|  16. 09. 2014

16 вересня в м. Біла Церква відбулися обласні урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

Від імені міського голови В.Савчука представників фармацевтичної галузі із святом привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що працівники даної професії роблять вагомий внесок у забезпечення громадян необхідними медикаментами, висловив сподівання на подальший розвиток галузі та з нагоди свята вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» завідувачу комунального підприємства міської ради «Аптека №181» С.Дерію, а ряду представників сфери подяки виконавчого комітету міської ради з наданням грошової винагороди.

Присутніх із професійним святом також привітав директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник відмітив, що дана сфера є необхідною складовою успішного функціонування галузі охорони здоров’я, наголосив, що завдяки професіоналізму фармацевтів,  кожен житель Київщини може отримати кваліфіковану консультацію і допомогу та вручив фармацевтам області почесні грамоти  Київської обласної державної адміністрації, грамоти департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

З нагоди професійного свята деякі представники фармацевтичної галузі Київщини були нагороджені почесними грамотами Асоціації аптечних працівників Київської області.

В заході взяли участь начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов, голова правління асоціації фармацевтів Київської області, Заслужений працівник фармації України  Л. Горюнова, представники фармацевтичної галузі Київської області, міських ЗМІ.