V міський фотоконкурс «Біла Церква очима молодих»

|  17. 09. 2014

17 вересня в м.Біла Церква відбулося підведення підсумків V міського фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих».

Метою даного конкурсу є виховання у молоді міста активної громадянської позиції, любові до рідного міста, формування естетичного смаку, пошуку та розкриття творчих здібностей у жанрі фотомистецтва, його популяризації серед молоді.

В ході заходу міський голова В.Савчук привітав учасників конкурсу, відмітив важливість розвитку творчого потенціалу молодих білоцерківців, формування активної життєвої позиції, побажав їм подальших успіхів та нагородив дипломами відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради з цінними подарунками переможців у шести номінаціях.

В конкурсі взяли участь 59 учасників віком до 35 років, які представили 221 роботу в шести номінаціях: «Історичні пам’ятки Білої Церкви», «Біла Церква сучасна», «Білоцерківці», «Природа», «Брати наші менші», «Незвичайно про звичайне».

Гран-прі фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих» була відзначена незалежний журналіст друкованих та електронних ЗМІ Т.Виговська за серію робіт в номінації «Білоцерківці».

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники громадськості та міських ЗМІ.