Пленарне засідання шістдесят третьої сесії Білоцерківської міської ради

|  18. 09. 2014

18 вересня  відбулось пленарне засідання шістдесят третьої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  підтримали депутатські звернення  Т.Сербин до міського голови В.Савчука та начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюка щодо проведення ремонтних робіт вул. Таращанська, Колгоспна та обмеження руху вантажного автотранспорту по них; С.Істоміна до міського голови В.Савчука щодо використання ПК ВАТ «Росава» прилеглих земельних територій, які надані йому у користування.

На сесійному засіданні депутати міської ради взяли до відома інформацію про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м.Біла Церква до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015рр., прийняли рішення погодити Інвестиційну програму комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2014р., Програму енергозберігаючих заходів по скороченню споживання природного газу на опалювальний період 2014-2015рр. по комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

Депутати міської ради прийняли рішення про розподіл  коштів цільового фонду Білоцерківської міської ради, припинення діяльності суб’єкта господарювання ТОВ «Інформаційно-аналітичний центр «Масив» шляхом приєднання до комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

Під час сесійного засідання депутати міської ради продовжили термін дії існуючих нормативів питного водопостачання населення м. Біла Церква, затверджених рішенням міської ради від 25.05.2011р. № 181-09-VІ, до 01.07.2017р., прийняли рішення про передачу з балансу Білоцерківської міської дитячої поліклініки на баланс комунального закладу Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» частини  нежитлового приміщення молочної кухні,  внесли зміни та доповнення до  рішення міської  ради від 23.01.2014 р. № 1142-53-VI   «Про бюджет м.Біла Церква на 2014 р.».

Депутати міської ради також прийняли рішення про оптимізацію структури і штатної чисельності окремих підрозділів міської ради, внесли зміни до міської комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, підтримки сімей з дітьми  й розвитку соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді «Назустріч дітям» на 2009-2017 роки в новій редакції, до рішення міської ради від 17.04.2014 р. № 1205-58-VI«Про ліквідацію комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячого будинку «Материнка», затвердили список присяжних Білоцерківського міськрайонного суду Київської області.

На засіданні також було розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –  С.Беркут, М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, О.Дудник, А.Король, І.Кошель, В.Малюк, Л.Маринкевич, В.Маршалок, В.Хмельницький, В.Ямковий та ін.

В різному виступили начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюк щодо виконання протокольного доручення про надання інформації про результати перевірки комунального підприємства міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім.Т.Шевченка» з приводу використання земель комунальної власності; в.о.начальник управління містобудування та архітектури міської ради О.Голуб щодо надання рекомендацій по благоустрою прилеглих територій ряду малих архітектурних форм, які розміщені на вулицях міста.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  представники ряду міських громадських, профспілкових організацій, громадськості міста  та засобів масової інформації Білої Церкви.