|  23. 09. 2014

23 вересня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома звіт начальника управління охорони здоров’я міської ради по роботі зі зверненнями громадян, затверджено план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на 4 квартал 2014 p.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення направити окружній виборчій комісії подання щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі та розглянули деякі питання щодо матеріально - технічного забезпечення виборчих дільниць.

Під час засідання було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №31 управління освіти і науки міської ради та дитячо-юнацької спортивної школи №1 (друга  черга), затверджено та доповнено в новій редакції заходи до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.03.2014р. №96 «Про заходи щодо збалансування бюджету м.Біла Церква у 2014р., економію бюджетних коштів та недопущення втрат бюджету».

На засіданні виконавчого комітету також було створено міжвідомчу комісію з метою посилення громадського порядку в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів і студентської молоді та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.