Всеукраїнський день бібліотек

|  26. 09. 2014

25 вересня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на заході із професійним святом привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив на  вагомому внеску працівників бібліотечної сфери у підвищення культурного і освітнього рівня білоцерківців. Акцентував увагу на запровадженні новітніх інформаційних технологій в бібліотечній справі,зазначив, що міська влада постійно підтримує розвиток бібліотечної системи.

та грамоти виконавчого комітету Білоцерківської міської ради ряду працівників бібліотечної сфери.

В заході взяли участь начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон,  начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик,представники творчої інтелігенції, громадськості міста, міських ЗМІ та ін.