ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ по «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква»

Дата :
2014-09-24

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Біла Церква для участі в громадських слуханнях по «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква».

«Проект детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» розроблений згідно ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою визначення умов та обмежень використання зазначеної території для містобудівних потреб.

«Проект детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» розроблений  з метою:

- визначеності використання і забудови земельних ділянок для власників та осіб, що мають намір придбати нерухоме майно та земельну ділянку (у власність або оренду);
- підвищення ефективності використання земельних ділянок, в т. ч. для залучення інвестицій у будівництво та впорядкування зазначеної міської території.

До складу «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» входять текстові та графічні матеріали (креслення).

В текстових матеріалах міститься опис сучасного стану території (в межах планування) та пропозиції щодо перспективної забудови з коригуванням проекту шляхової розв'язки по вул. Леваневського (в р-ні перехрестя з вул. Некрасова), техіко-економічні показники, інформація щодо виду забудови та використання земельних ділянок; обмеження щодо забудови та функціонального використання будівель та земельних ділянок.

До графічних матеріалів входить:

графічні матеріали детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки.

В складі «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» визначені:

-     допустимі та недопустимі види забудови та використання території;

-         спосіб регулювання забудови,

-         об’єкти нерухомого майна які передбачено збудувати.

-         транспортну схему території.

«Проект детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» розроблений ТОВ  ПБФ «Аркада» на підставі рішення Білоцерківської міської ради від 21 серпня 2014 року № 1254-61-VI «Про розробку детального плану  території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки» згідно ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З матеріалами «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально» та в залі засідань архітектурно-містобудівної ради в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бул. 50-річчя Перемоги, 75, м. Біла Церква.

Ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації можливо в період з 24 вересня 2014 року по 24 жовтня 2014 року.

Зауваження та пропозиції необхідно подавати в письмовому вигляді, з 24 вересня 2014 року по 24 жовтня 2014 року, за адресою: 09100, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 36, каб. №126 (відділ звернень громадян Білоцерківської міської ради) звернень громадян міської ради). При наданні пропозицій та зауважень до «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» необхідно зазначати прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання. Зауваження та пропозиції мають бути посвідчені особистим підписом. Зауваження та пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України, будівельних норм, державних стандартів та правил у відповідності до п. 9 „Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 року за № 555.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до містобудівної документації заступник міського голови - Сокол Віктор Іванович та начальник управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради - Кревський Генадій Франкович.

Офіційна презентація «Проекту детального плану території по вул. Леваневського з коригуванням транспортної розв’язки в місті Біла Церква» відбудеться  10 жовтня 2014 року о 16-00 годині в залі засідань архітектурно-містобудівної ради управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бул. 50-річчя Перемоги, 75, м. Біла Церква.

За додатковою інформацією рекомендовано звертатися за тел. 5-10-45 в приймальню управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради.