Про оголошення конкурсу на заміщення посади

Дата :
2014-10-02

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, Порядку проведення іспиту  для кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах  Білоцерківської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 13 липня 2011 року №164-К та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошуэться конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи  чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі  або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або загальний стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, добре обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу з питань землекористування.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. Додаткова інформація за тел. 5-56-91.