Урочистості з нагоди 70-річчя технолого-економічного коледжу

|  06. 10. 2014

03 жовтня  в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 70-річчя технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету (директор – Л.Лендрик).

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на заході з ювілейною річницею закладу привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету один з провідних навчальних закладів України з потужним матеріально-технічним, кадровим і навчально-методичним забезпеченням. Коледж в своїй практиці застосовує інноваційні технології навчання і виховання молоді, працює над формуванням професійної компетентності майбутнього фахівця.

З нагоди ювілею заступник міського голови вручив директору технолого-економічного коледжу Л.Лендрик нагрудний знак «Відзнака міського голови», а ряду викладачів закладу –грамоти виконавчого комітету міської ради.

Присутніх на заході також привітав депутат Київської обласної ради, ректор Білоцерківського національного аграрного університету А.Даниленко, який зазначив, що даний навчальний заклад зайняв достойне місце в системі освітніх закладів не тільки Київщини, а й держави. За 70 років свого існування коледж дав путівку в життя тисячам випускникам, які своєю працею та досягненнями поширюють, примножують славу та традиції  закладу, наголосив на плідній співпраці Білоцерківського національного аграрного університету та коледжу, як його структурного підрозділу.

Ряд працівників технолого-економічного коледжу були нагороджені почесними грамотами і подяками Містерства аграрної політики та продовольства України, Білоцерківського національного аграрного університету, грамотами технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету та ін.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитися із історією створення та функціонування закладу і проглянути святковий концерт у виконанні акторів Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В заході взяли участь депутат міської ради Ю.Петрик, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти міських ЗМІ та ін.