|  06. 10. 2014

05 жовтня в м.Біла Церква відбувся Чемпіонат України з марафонського бігу та ХІ Міжнародний Білоцерківський марафон.

Відкриваючи захід, міський голова В.Савчук привітав присутніх із спортивним святом, відмітив, що даний марафон є традиційним в Білій Церкві і в ньому беруть участь представники  ряду країн Європи та світу. Повідомив, що саме учасники Білоцерківського  марафону минулих років неодноразово займали призові місця під час Олімпійських ігор та побажав усім учасникам марафону великих спортивних досягнень.

В марафоні взяли участь близько 1700 учасників різних вікових категорій.

В заході взяли участь заступник директора департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Л.Мирський, голова Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету І.Кураченко, секретар міської ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації В.Стеценко, депутат міської ради Ю.Петрик,   начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць та ін.