Дата :
2014-10-07

м. Біла Церква                                                                                             03  жовтня 2014 року

Білоцерківської міська рада, мала зала

10.00 год.

Присутні:

Джегур Г.В. - заступник міського голови;

Карпенко О.О. - начальник управління економіки міської ради;

Шевченко О.С. – начальник відділу промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради;

Шаповал О.М.- начальник відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради

Цвіров В.М. – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

Корнієнко В.В.- секретар Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

Чаус І.В.- член Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, виконавчий директор Білоцерківської міської організації роботодавців;

Акопджанян Р.- директор ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»;

Старинко А.С. – начальник відділу перевезень ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»;

Аляб’єв А.І. – заступник директора ПП «Валоїс»;

Поночовний В.П. – заступник директора МПП  «Діліжанс»;

Святюк Є.М.- заступник директора ПП «К-А-Н»;

Маряренко  В.І –  член ради Білоцерківської міської  профспілки працівників сфери підприємництва

Кучер О.В. – депутат Білоцерківської міської ради

Головуючий на засіданні «Круглого столу» - Джегур Г.В.

Слухали:

Джегура Г.В. - з інформацією про звернення  керівників   ПАТ «Білоцерківський автобусний  парк», ПП «Валоїс», ПП «КАН», МПП «Діліжанс» стосовно перегляду тарифів на проїзд на міських  автобусних маршрутах. Також повідомив  про те, що  відповідно до Методики розрахунку тарифів на  послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту  та  зв’язку України № 1175 від 17.11.2009, перегляд рівня тарифів повинен здійснюватись у зв’язку зі  зміною  умов  виробничої  діяльності  та  реалізації  Послуг, що не залежать  від  господарської  діяльності Перевізника, у  тому  числі  в  разі  зміни  вартості  палива  більш  ніж  на  10%.

Проінформував присутніх про необхідність  компенсувати за  рахунок  міського бюджету автоперевізникам  різницю між  тарифами, у  разі  якщо  тариф  не  відповідає  розрахунковому.

Цвіров В.М.- заявив про те, що  питання  рівня  тарифів на  проїзд на  міських  автобусних  маршрутах  було  розглянуто на Громадській  раді. Висловив  думку,  що враховуючи  рівень доходів населення  міста,  особливо  працівників  бюджетної  сфери, до  розрахунку   вартості проїзду  на  міських  автобусних  маршрутах  необхідно застосовувати диференційований  підхід.

Чаус І.В. – довів до  присутніх  інформацію інспекції  з  праці про  діяльність  міських  автотранспортних  підприємств,   інформацію керівників  бюджетоутворюючих промислових підприємств міста  стосовно  кількості  скорочених  робочих  місць.

Надав  пропозицію  для  зменшення  вартості  проїзду  залучати до  роботи  на  міських  автобусних  маршрутах  автобуси більшої  ємності (ЛАЗи).

Акопджанян Р.Д. – повідомив про те, що існуючий  тариф  не покриває витрат на  перевезення  пасажирів, також про те, що  ПАТ «Білоцерківський  автобусний  парк»   придбало 13  автобусів, але рівень  вартості  проїзду  не  нижче ніж у мікроавтобусів, через більші об’єми  витрат  пального.

Кучер О.В. -  про необхідність дотримання  водіями, які  обслуговують міські маршрути  культури  спілкування  з  пасажирами,  правил  дорожнього руху при  виконанні зупинки  за  вимогою  пасажира.

Цвіров В.М.- запропонував скоротити  кількість  машин  на  маршрутах, переглянути доцільність  існування  маршрутів, які накладаються  на  тролейбусні  маршрути.

Чаус І.В. – висловив  думку, що  тариф на  проїзд  необхідно  переглянути, можливо диференційовано,  не  порушуючи  балансу  інтересів перевізників та  пасажирів.

Маряренко  В.І.-  проінформував про складну фінансову ситуацію з обслуговуванням  транспортних  засобів, про  зміни  в  чинному  законодавстві України,  які  заважають  оновлювати  рухомий  склад.

Джегур Г.В. –  запропонував за підсумками  обговорення винести проект  рішення «Про  тарифи на  послуги з  перевезення  пасажирів  на міських  автобусних  маршрутах  загального користування» на  розгляд  виконавчого комітету  міської  ради.

Головуючий                                                                                Г.В. Джегур

За секретаря                                                                                О.С.Шевченко