|  14. 10. 2014

14 жовтня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію управління охорони здоров’я міської ради щодо епідемічної ситуації по захворюваності на туберкульоз в місті та стан медичного забезпечення даної групи хворих.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11.02.2014 р. № 29, надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво автоматизованого комплексу комерційного обліку та моніторингу відпуску теплової енергії від ПрАТ «Білоцерківська Теплоелектроцентраль» до масиву «Леваневський» та на будівництво індивідуального джерела теплопостачання на базі теплового пункту вул.Томилівська, 50в. Прийняли рішення про утримання  автомобільних  шляхів м.Біла Церква в зимовий період  2014-2015 рр., затвердили план заходів з проведення в м. Біла Церква у 2014 р. Всеукраїнського тижня права, новий  склад міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при  виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

Під час засідання були  прийняті рішення про  створення комісії з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань і викидів стоків громадянами та організаціями до мережі зливової каналізації і безпосередньо у водні об’єкти у м.Біла Церква, деякі питання щодо квартирного обліку, встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та  розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.