Зустріч з представниками сімей військовослужбовців

|  16. 10. 2014

15 жовтня  в м.Біла Церква за дорученням міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк провів зустріч з представниками сімей військовослужбовців, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

Заступник міського голови акцентував увагу на заходах, які проводить міська влада щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, необхідними засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням, продуктами харчування та ін.

В ході зустрічі заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради  Т.Велігорська поінформувала про заходи, які здійснюються в Білій Церкві щодо реалізації соціальної підтримки найменш захищених верст населення при оплаті житлово-комунальних послуг та механізм надання відповідних допомог.

Відмітила, що в  умовах  підвищення ціни на природний газ, зростання тарифів на житлово-комунальні послуги Кабінетом Міністрів України з 01 липня 2014 року запроваджено  новий вид соціальної підтримки сімей – компенсацію додаткових витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Крім того, діє програма житлових субсидій. Якщо житлова субсидія надається на всі види житлово-комунальних послуг, то компенсація лише на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та гарячої води.

Під час зустрічі заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради також  надала роз’яснення щодо переліку пільг які будуть надаватися особам, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції.

Присутні представники сімей військовослужбовців також наголосили на ряді проблемних питань, які на даний час необхідно вирішити.

В заході взяли участь заступник міського голови Г.Джегур, журналісти міських ЗМІ.