|  20. 10. 2014

20 жовтня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про початок опалювального сезону 2014-2015рр. в м.Біла Церква. Згідно даного рішення опалювальний сезон поточного рокудля дошкільних, шкільних, позашкільних закладів, установ охорони здоров’я та соціального захисту населення міста розпочнеться згідно із заявами їх керівників.

Опалювальний період для житлового фонду та інших споживачів міста, які забезпечуються централізованим теплопостачанням розпочнеться з 21.10.2014 р., виходячи з кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Надання послуги з постачання гарячої води забезпечуватиметься з 21 жовтня ц.р. з врахуванням антикризових заходів, передбачених регіональними Планами заходів по зменшенню споживання природного газу на 30 % та забезпеченням фактичного використання природного газу споживачами в межах розподілу природного газу.

Даним рішенням також передбачено початок  опалювального сезону по об’єктах, для теплопостачання яких теплопостачальними підприємствами та організаціями не використовується природний газ, а також по об’єктах соціальної сфери – загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, обладнаними автономними системами опалення.

Підключення  споживачів  до  систем теплопостачання здійснюватиметься при  наявності  актів готовності  до  опалювального сезону та проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.

Під час засідання виконавчого комітету також було прийнято рішення про встановлення  ТОВ «Київоблтепло», що обслуговує комунальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський протитуберкульозний диспансер" та військові частини, тарифу на теплову енергію, тарифу на послугу з централізованого постачання гарячої води.