Пленарне засідання шістдесят четвертої сесії Білоцерківської міської ради

|  21. 10. 2014

20 жовтня  відбулось пленарне засідання шістдесят четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 23.01.2014р. № 1142-53- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2014рік» в частині надходження  109 млн грн.. із державного бюджету, які будуть направлені на компенсацію різниці в тарифах за спожиті енергоносії.

Під час сесійного засідання депутати міської ради підтримали депутатський запит Я.Яременка до начальника відокремленого підрозділу Фастівської дистанції колії Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» О.Березнюка щодо вжиття заходів по відновленню роботи переїзду по вул.П.Запорожця.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – М.Бондаренко, К.Бугайчук, Л.Дригало, Д.Поліщук.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, начальники ряду структурних підрозділів міської ради.