Фінальна частина VІ міського конкурсу «Кращий студент року»

|  30. 10. 2014

29 жовтня в м.Біла Церква відбулася фінальна частина VІ міського конкурсу «Кращий студент року».

Вітаючи присутніх, міський голова В.Савчук наголосив, що в Білій Церкві започатковані та реалізуються ряд цільових програм, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді міста, діє міська молодіжна громадська рада при виконавчому комітеті міської ради. Щорічно  кращі студенти з вищих навчальних закладів міста отримують іменну стипендію міського голови, присуджується міська молодіжна літературно-мистецька премія ім.М.Вінграновського, Премія Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування та ін.

Міський голова висловив впевненість у тому, що в Білої Церкви прекрасне майбутнє, адже в місті підростає і навчається талановита молодь, яка прагне його розбудовувати та розвивати. Побажав всім успіхів та перемоги найсильнішому.

Метою конкурсу «Кращий студент року» є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

Цього року в конкурсі взяли участь представники 7-ми вищих навчальних закладів міста.

За підсумками всіх етапів конкурсу перемогу здобув студент технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету - І.Криворучко.

В заході взяли участь депутат  міської ради Д.Поліщук, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники громадськості, студентської молоді та міських ЗМІ.