Пленарне засідання шістдесят п’ятої сесії Білоцерківської міської ради

|  07. 11. 2014

07 листопада відбулось пленарне засідання шістдесят п’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради взяли до відома інформацію про роботу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів  соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради за 2012-2014рр., прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії з питань соціального захисту військовослужбовців, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції по захисту незалежності та територіальної цілісності України  та членів їх сімей.

Під час пленарного засідання депутатами було затверджено Білоцерківську міську програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2014-2017 рр., прийнято рішення про організацію дорожнього руху вантажних транспортних засобів у мікрорайоні Заріччя м.Біла Церква, взято до відома інформацію про хід виконання Програми розвитку культури і туризму м.Біла Церква на 2013-2017 рр.

На засіданні також було розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, А.Дрофа, О.Дудник, А.Король, О.Кучер, О.Ліневич, Л.Маринкевич, В.Маршалок, В.Панасов, В.Хмельницький,  В.Ямковий, Я.Яременко, та ін.

В різному виступив депутат міської ради С.Істомін, який поінформував присутніх про роботу ряду тимчасових депутатських комісій міської ради.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, прокурор м. Біла Церква О.Бутович, заступник начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області В.Ящук,  начальники ряду структурних підрозділів міської ради, представники міських громадських організацій та ЗМІ.