|  12. 11. 2014

11 листопада  в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови.

В ході свята від імені міського голови В.Савчука громадськість міста привітав його заступник М.Антонюк, який зазначив, що українська мова є багатовіковим надбанням українського народу, вона відіграє важливе значення у вихованні національної самосвідомості, тому сучасному поколінню необхідно  шанобливо ставитись до неї, вивчати та зберігати її.

Під час заходу присутні також отримали вітання з нагоди Дня української писемності та мови від члена Національної спілки письменників України, голови Білоцерківського міськрайонного об'єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка В.Іванціва.

На заході  присутні мали змогу прослухати твори українських письменників у виконанні учнів Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», державного навчального закладу «Білоцерківське професійно-технічне училище ім.П.Поповича», творчих колективів Білоцерківського національного аграрного університету, акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім..П.Саксаганського.

В заході взяли участь представники творчої інтелігенції, журналісти ЗМІ, учні загальноосвітніх шкіл міста.