|  14. 11. 2014

14 листопада в м.Біла Церква  відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Обговорення ефективності державно-приватного партнерства в сфері житлово-комунального господарства та реалізації проекту щодо передачі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в концесію».

В ході засідання міський голова В.Савчук відмітив необхідність підвищення ефективності діяльності КП БМР «Білоцерківтепломережа», зазначив,що можливе питання концесії має бути ґрунтовно вивчене,проаналізовано всі недоліки та переваги,акцентував увагу на необхідності дотримання всіх вимог чинного законодавства України при реалізації даного проекту.

Присутні також обговорили питання щодо державної політики щодо впровадження механізмів державно-приватного партнерства, його види, переваги та недоліки.

Проаналізували можливість впровадження державно-приватного партнерства в місті на прикладі передачі в концесію комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал», зупинилися на питанні стану системи теплозабезпечення міста та перспективи її розвитку.

Учасники «круглого столу» внесли ряд пропозицій та зауважень щодо можливості передачі в концесію КП БМР «Білоцерківтепломережа».

В засіданні взяли участь голова Київської обласної ради В.Бабенко, директор державного підприємства «Центр державно-приватного партнерства» при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Є.Радченко, директор департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації Г.Король, заступники міського голови, депутати міської ради, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.