Прес-конференція міського голови

|  18. 11. 2014

17 листопада міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Зокрема, міський голова В.Савчук акцентував увагу присутніх на питанні соціального захисту військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, та їх сімей. Наголосив, що в м.Біла Церква проживає 9 сімей військовослужбовців, загиблих під час антитерористичної операції. Даним сім’ям з державного бюджету виділено одноразову допомогу в розмірі 609 тис.грн..

Міський голова відмітив, що дані сім’ї також отримали грошову допомогу з обласного та міського бюджетів. Близько 600 білоцерківців-учасників антитерористичної операції отримали грошову допомогу з міського бюджету на загальну суму  понад 400 тис.грн.

Зазначив, що в місті продовжується робота щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, необхідними засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням, продуктами харчування та ін.. Працюють волонтери, які залучають кошти в представників малого бізнесу та небайдужих білоцерківців.

Під час прес-конференції міський голова також акцентував увагу на питанні формування тарифів на житлово-комунальні послуги.  Наголосив, що тарифи на послуги, які надаються населенню суб'єктами господарювання, що є виконавцями цих послуг, встановлюються національною комісією, що здійснює державне регулювання у  сфері комунальних послуг.

Також поінформував, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» вносяться суттєві зміни до Порядку надання населенню житлових субсидій.

Міський голова В.Савчук зупинився на питанні можливості передачі в концесію КП БМР «Білоцерківтепломережа». Наголосив, що дане питання повинно бути ґрунтовно вивчене, дотримані всі вимоги чинного законодавства України при реалізації даного проекту. Відмітив необхідність підвищення ефективності діяльності  підприємства та акцентував увагу на позитивному прикладі передачі в концесію комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал».

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на проставлені питання журналістів.

Під час заходу заступник міського голови М.Антонюк поінформував присутніх про реалізацію в м.Біла Церква Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».