Урочистості з нагоди 80-річчя Білоцерківського міського радіомовлення

|  18. 11. 2014

18 листопада в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 80-річчя Білоцерківського міського радіомовлення.

Міський голова В.Савчук привітав колектив редакції радіомовлення з ювілеєм,  наголосив на вагомій ролі місцевого радіо в інформуванні білоцерківців, адже протягом багатьох десятиліть працівниками редакції об’єктивно та оперативно висвітлюються важливі події суспільно-політичного та соціально-економічного життя міста.

Міський голова відмітив високу професійність як працівників-ветеранів радіомовлення, так і тих, хто сьогодні працює над створенням інформаційних програм та з нагоди свята вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» редактору Т.Цейтліній, відзначив почесною грамотою виконавчого комітету міської ради і грошовою винагородою ветерана редакції Н. Желтову.

Крім того, з міського бюджету будуть виділені кошти на придбання комп’ютерної техніки для редакції.

Також міський голова В.Савчук за багаторічну сумлінну працю в сфері радіомовлення, активне висвітлення життєдіяльності м.Біла Церква вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом» власному кореспонденту Київської регіональної телерадіокомпанії В.Оваденку.

Слова привітань висловив також депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету міської ради, голова правління КП «Білоцерківхлібопродукт» І.Шилов, який повідомив, що ветеранам та працівникам редакції будуть вручені продуктові набори, а для редакції придбано диктофон.

В ході заходу працівники радіомовлення також отримали вітання від голови Білоцерківської районної державної адміністрації В.Маршалка та голови районної ради Л.Розпутнього, які вручили ряду працівників почесні грамоти.

Колектив редакції також отримав вітання від депутата міської ради А.Дрофи, керівників ряду управлінь та відділів міської ради,  представників громадськості.

В ході урочистостей присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні представників міських шкіл мистецтв та учнів загальноосвітніх закладів.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, журналісти місцевих ЗМІ.