Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення плати за один місяць навчання та надання пільг у міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах»

Дата :
2014-11-19

1.      Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від  10.09.2013 р. № 279 “ Про встановлення плати за один місяць навчання та надання пільг у міських початкових спеці

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради.

3.      Цілі прийняття регуляторного акта:

-         встановлення розміру плати за навчання на рівні 7,5 % від собівартості;

-         надання пільг на навчання дітям з соціально незахищених сімей;

-         підвищення престижності навчання;

-         стимулювання створення ансамблів бандуристів та духових оркестрів;

-         зростання впливу на виховання засобами мистецтва;

-         активізація впливу сім’ї на успішність учнів.

4.      Строк відстеження : 18 жовтня 2014 року по 18 листопада 2014 року.

5.      Тип відстеження: ПОВТОРНЕ

6.      Метод одержання результатів відстеження результативності:

Методом одержання результативності відстеження є аналіз статистичних даних, аналіз бухгалтерської звітності відділу культури і туризму, аналіз обліку заходів, вивчення звітів шкіл естетичного виховання.

7.    Дані та припущення на основі яких відстежується результативність:

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені статистичні показники.

8.    Кількісні  та якісні значення показників результативності:

Показник

Один виміру

2011 рік

2012 рік

2013 рік

2014 рік (прогноз)

1

Сума надходжень батьківської плати за навчання дітей

тис. грн.

2.

Сума витрат на надання пільг

тис. грн.

3.

Кількість діючих дитячих духових оркестрів

колектив

9

Кількість ансамблів бандуристів

6

7

4.

Кількість нагород обласного рівня

шт.

12

14

20

5.

Кількість заходів за участю духових оркестрів та ансамблів бандуристів

заходів

30

32

35

9. Оцінка   результатів реалізації регуляторного акту та ступень досягнення визначених цілей:

Після затвердження рішення “ Про встановлення плати за один місяць навчання та надання пільг у міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах “ покращилась якість навчання, обслуговування жителів міста музичними колективами, успішність учнів та батьківський контроль за виконанням вимог програм початкової мистецької освіти.

Зростання частки батьківської плати у загальній вартості навчання став запобіжним механізмом вимушеного різкого і значного зменшення учнівського контингенту шкіл естетичного виховання, посилив контроль за якістю викладання, підніс престижність естетичної освіти.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку.

Міський голова                                                                      В.П. Савчук