Прес-конференція для журналістів міських засобів масової інформації

|  25. 11. 2014

24 листопада в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для журналістів міських засобів масової інформації, в якій взяли участь представники сфери охорони здоров’я міста. Під час заходу присутні поінформували про  питання надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції.

В ході прес-конференції начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов зазначив, що всі заклади охорони здоров’я міста надають медичну та психологічну допомогу тимчасово переміщеним  особам та військовослужбовцям, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної  операції. Відмітив, що в лікарняні заклади м.Біла Церква було працевлаштовано 14 медичних працівників, які є тимчасово переміщеними із зони АТО.

В ході заходу головні лікарі медичних установ  Білої Церкви поінформували присутніх про діяльність закладів охорони здоров’я міста щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, необхідними медичними препаратами, теплим одягом, засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням та ін.

Присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.

Під час заходу заступник міського голови В.Гнатюк поінформував присутніх про ситуацію щодо теплопостачання масиву Леваневського.

Повідомив, що 24 листопада ц.р. ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» розпочало обмеження теплопостачання на масив Леваневського.

Наголосив на неправомірності цих дій, оскільки відповідно до Закону України «Про теплопостачання» визначено, що суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють виробництво, постачання та транспортування теплової енергії і займають монопольне становище на ринку теплової енергії, не можуть припиняти свою діяльність або зменшувати обсяги постачання теплової енергії.

Також відповідно до ст. 6 цього закону, газопостачальним організаціям забороняється обмеження   енергопостачання   об'єктів  у  сфері теплопостачання  в  опалювальний   період  нижче  технологічного мінімуму  споживання природного газу.

Зазначив, що ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ»  здійснило зниження температури води в мережі від 90 до 34 градусів, що призвело до зниження температури повітря в житлових будинках до рівня, який не відповідає санітарним нормам.

Відмітив, що різкий перепад температури води в мережі при умовах низької температури повітря, може спричинити пошкодження магістральної труби теплопостачання «ТЕЦ-місто».

Поінформував, що міська влада звернулась до голови Київської обласної державної адміністрації В.Шандри щодо сприяння врегулювання вирішення даного питання. Також відповідні звернення були надіслані до Білоцерківського міжрайонного відділу УСБУ в м. Києві і Київській області та прокуратури м.Біла Церква.

На засіданні виконавчого комітету міської ради 25 листопада ц.р. за участю керівників Білоцерківського міжрайонного відділу УСБУ в м. Києві і Київській області та прокуратури м.Біла Церква, на яке запрошено керівництво ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ», буде розглянуто питання щодо забезпечення  теплопостачання масиву Леваневського.