|  26. 11. 2014

25 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання за участю начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюка, прокуратура м.Біла Церква О.Бутовича, керівництва ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ», було розглянуто питання щодо забезпечення  теплопостачання масиву Леваневського.

Міський голова В.Савчук наголосив, що 24 листопада ц.р. ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» безпідставно здійснило зниження температури води в мережі від 90 до 34 градусів, що призвело до зниження температури повітря в житлових будинках до рівня, який не відповідає санітарним нормам. Акцентував увагу, що відповідно до Закону України «Про теплопостачання» суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють виробництво, постачання та транспортування теплової енергії і займають монопольне становище на ринку теплової енергії, не можуть припиняти свою діяльність або зменшувати обсяги постачання теплової енергії.

Поінформував, що міська влада звернулась до голови Київської обласної державної адміністрації В.Шандри щодо сприяння врегулювання вирішення даного питання. Також відповідні звернення були надіслані до Білоцерківського міжрайонного відділу УСБУ в м. Києві і Київській області та прокуратури м.Біла Церква.

Міський голова В.Савчук повідомив, що особисто зустрічався з головою Київської обласної державної адміністрації В.Шандрою щодо ситуації, яка склалася.

За результатами розгляду даного питання, члени виконавчого комітету прийняли рішення,  яким рекомендували ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» відновити теплопостачання масиву Леваневського до 18 години 25 листопада ц.р.

В ході засідання членами виконавчого комітету було схвалено проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2015 р.

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради про епідемічну ситуацію по захворюваності на ВІЛ/СНІД в місті та стан медичного забезпечення даної групи хворих.

В ході засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про встановлення норми витрат теплової енергії на послугу централізованого опалення об’єктів комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» для населення.

Члени виконавчого комітету також прийняли рішення про деякі питання щодо квартирного обліку, взяли до відома звіт начальника відділу обліку та розподілу  житла виконавчого комітету міської ради по роботі зі зверненнями громадян  та  розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

На засіданні була присутня директор департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації Г.Король.