КОМІСІЯ ПО ПРИСУДЖЕННЮ МІСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМ. М.С.ВІНГРАНОВСЬКОГО повідомляє

Дата :
2014-11-26

На здобуття міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського в 2014 році висунуто наступних кандидатів:

1.  Ансамбль танцю «Суцвіття» – за високий рівень виконавської майстерності,  активну концертну та конкурсно-фестивальну діяльність (кандидатура висунута колективом «Творчої майстерні АРТ»).

2.  Вокальний ансамбль Білоцерківського національного аграрного університету  – за внесок у розвиток традицій вокальної культури, збагачення та популяризацію багатогранної української пісні  (кандидатура висунута відділом культури і туризму  Білоцерківської міської ради).

3.  Музичний гурт «Б р а Zе р С» - за музичні твори різних форм, концертно-виконавську діяльність, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва (кандидатура висунута творчим об’єднанням «Парк зірок» Білоцерківського міського Парку культури  та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка).

4. Фридинського Дениса Володимировича, хореографа  – за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва (кандидатура висунута  трудовим колективом  Київського академічного облвсного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського).

Запрошуємо громадськість, творчі та трудові колективи міста взяти участь в обговоренні висунутих кандидатів.

Пропозиції надсилати до 10 грудня 2014 року у відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги, 86. Контактний телефон 6-67-31.