Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту

2014-12-01

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту
благоустрою території міста»

Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення 31 сесії ІV скликання Білоцерківської міської ради № 405 від 23 грудня 2005 року «Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста».

Виконавець заходів відстеження:

Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, відділ зовнішньої реклами.

Цілі прийняття регуляторного акту:

Визначення базових тарифів для обрахування розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу та залучення позабюджетних коштів на організацію благоустрою міста.

Строк виконання заходів з відстеження: з 20.10.2014 р. по 20.11.2014 р.

Тип відстеження: ПЕРІОДИЧНЕ.

Метод одержання результатів відстеження:

Для проведення періодичного відстеження використовуються статистичні дані управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, дані фінансового управління Білоцерківської міської ради.

Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність:

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, є статистична звітність управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, дані фінансового управління Білоцерківської міської ради.

Кількісні та якісні значення показників результативності:

Показники

Од. виміру

2012 рік

2013 рік

І пів. 2014 року

1.

Розмір надходжень до цільового фонду бюджету міста Біла Церква, що внесені як плата за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Біла Церква

Грн.

2.

Кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами, на яких розповсюджується дія акту

Одиниць

116

112

103

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Позитивним фактором прийняття  даного регуляторного акта є збільшення надходжень коштів до бюджету за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу.

Даний регуляторний акт забезпечує покращення благоустрою території міста Біла Церква за рахунок збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Міський голова                                                                             В.П. Савчук