Міський голова В.Савчук провів зустріч з жителями мікрорайону «Піщаний»

|  12. 12. 2014

11 грудня міський голова В.Савчук провів  зустріч з жителями мікрорайону «Піщаний».

Під час зустрічі із жителями даного мікрорайону міський голова поінформував про підсумки соціально-економічного розвитку Білої Церкви за поточний рік, відмітив, що завдяки конструктивній співпраці влади всіх рівнів забезпечується життєдіяльність міста, проводиться капітальний  ремонт житлового фонду, приміщень бюджетних організацій, забезпечується належне функціонування цих закладів, здійснюються заходи з благоустрою, виплачуються державні соціальні нарахування та ін. Міський голова проаналізував ситуацію щодо наповнення бюджету в ц.р., відмітив позитивні зрушення в розвитку малого та середнього бізнесу.

Зупинився на основних напрямках функціонування галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту. Зазначив , що в цьому році відкрито сучасний кардіологічний центр у міській лікарні №1, проведено капітальний ремонт приміщень філії дитячої поліклініки, здійснено роботи з благоустрою, ремонту доріг та ін..   Поінформував, що в  наступному році заплановано завершення будівництва дошкільного навчального закладу в мікрорайоні «Таращанський» та ін.

Міський голова також відзначив і ряд проблемних питань, над вирішенням яких працює міська влада,  зупинився на основних напрямках діяльності на наступний рік, дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, знесення аварійних дерев, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг, проїзду пільгових категорій білоцерківців автобусними маршрутами загального користування та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.