Зустріч з жителями мікрорайону «Залізничне селище»

|  16. 12. 2014

15 грудня за дорученням міського голови В.Савчука його заступник В.Гнатюк провів зустріч з жителями мікрорайону «Залізничне селище».

На зустрічі заступник міського голови ознайомив присутніх з підсумками роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2014 році, проаналізував соціально-економічну ситуацію в місті, зазначив, що такі зустрічі із жителями всіх мікрорайонів Білої Церкви є важливими для врахування думки білоцерківців щодо  формування перспективних планів розвитку міста на наступний рік.

Присутні були ознайомлені із основними положеннями проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Біла Церква на 2015 рік, ситуацією щодо наповнення бюджету в ц.р.

В ході зустрічі присутні отримали відповіді на питання, що в основному стосувалися роботи транспорту, ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, освітлення вулиць та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.