Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Піонерська»

|  17. 12. 2014

16 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну зустріч з жителями мікрорайону «Піонерська».

Під час зустрічі міський голова В.Савчук ознайомив присутніх з підсумками роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2014 році. Зупинився на питанні наповнення міського бюджету в ц.р., основних напрямках функціонування галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту. Зокрема наголосив, що в цьому році відкрито сучасний кардіологічний центр у міській лікарні №1, проведено капітальний ремонт приміщень філії дитячої поліклініки, замінено дорожнє покриття по вул.Таращанській, Гетьманській, Пушкінській, Кар’єрній, здійснено роботи з благоустрою та ін.. Поінформував, що в наступному році заплановано завершення будівництва дошкільного навчального закладу в мікрорайоні «Таращанський» та ін..

Міський голова акцентував увагу на комплексі питань щодо соціального захисту малозахищених категорій білоцерківців - ветеранів війни, інвалідів, воїнів, які перебувають в зоні АТО і їхніх сімей та ін.. Відмітив, що дані питання перебувають на постійному контролі міської влади.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, проїзду пільгових категорій білоцерківців автобусними маршрутами загального користування, оплати комунальних послуг, знесення аварійних дерев, роботи житлово-експлуатаційної контори, яка обслуговує даний масив та ін.

На заході були присутні заступники міського голови,  керуючий справами виконавчого комітету міської ради, секретар міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.