Заходи з нагоди Дня св.Миколая в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст.

|  19. 12. 2014

18 грудня в м.Біла Церква з нагоди Дня св.Миколая за дорученням міського голови В.Савчука  керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Н.Дудко відвідала Білоцерківську спеціальну загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. (директор – О.Верзун).

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради привітала вихованців школи-інтернату зі святом, відмітила важливість підтримки малозахищених та соціально вразливих   категорії дітей, висловила слова вдячності колективу дитячого будинку-інтернату за навчання, виховання, турботливе ставлення та створення найтепліших умов для своїх вихованців. Побажала присутнім здоров’я, миру, добра та вручила подарунки.

Вихованці  школи-інтернату підготували  святкову Новорічну виставу.