Матеріали розгляду пропозицій поданих в рамках громадських слухань містобудівної документації - «План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу, обмеженого вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа»

Дата :
2014-12-22

З 10 листопада по 22 грудня 2014 року тривав розгляд пропозицій у рамках  громадських слухань містобудівної документації «План зонування частини території міста Біла Церква - кварталу, обмеженого вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа».

Дана містобудівна документація «План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу, обмеженого вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа» розроблена ТОВ АВМ «Каскад» на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, згідно з договором від 22 серпня 2014 р. на підставі рішення Білоцерківської міської ради від 21 серпня 2014 року № 1253 – 61 - VI «Про розробку плану зонування частини території міста Біла Церква – кварталу, обмеженого вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа» та на виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради www.bc-rada.gov.ua у рубриці «Актуально» та опубліковано у газеті «Громадська думка» № 93-94 (13272 - 13273)  від   21 листопада 2014 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Білоцерківської міської ради Київської області та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради  за адресою: бул. 50-річчя Перемоги, 75, м. Біла Церква.

25 листопада 2014 року була проведена презентація  вищевказаної містобудівної документації у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква, бул. 50-річчя Перемоги, 75. Участь у презентації приймали 5 осіб.

Протокол презентації додається.

За результатами проведення презентації містобудівної документації «План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу, обмеженого вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа» пропозицій від громадськості зареєстровано не було.

О.В. Голуб - зазначив, що зауважень чи заперечень щодо представленої містобудівної документації озвучено не було, а також озвучив резолюцію:

Рекомендувати містобудівну документацію «План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу, обмеженого вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа»до подальшого затвердження.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій:

Заступник начальника Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської ради                                                                              О.В. Голуб

Розробник документації, директор ТОВ АВМ «Каскад»                              О.В. Пусков

Додаток – Протокол презентації містобудівної документації «План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу, обмеженого вул. Я. мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа» від 25 листопада 2014 року.