Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата :
2014-12-31

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169, Порядку проведення іспиту для кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Білоцерківської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 13 липня 2011 року № 164-К та з метою забезпечення конституційного права рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу з експлуатації житла управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або бакалавра, обізнані з комп'ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

Учасники конкурсу обов'язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень управління соціального захисту населення.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. Додаткова інформація за тел. 5-33-86.