Мітинг та покладання квітів до Вічного вогню з нагоди 71-ї річниці визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників

|  05. 01. 2015

04 січня відбувся мітинг та покладання квітів до Вічного вогню  з нагоди 71-ї річниці визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників.

Міський  голова В.Савчук висловив слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх подвиг і героїзм, проявлений в боях за визволення нашого міста та білоцерківцям, які своєю працею в тилу наближали День Перемоги і відбудовували зруйноване місто.

Міський голова зазначив що з кожним роком в місті залишається все менше фронтовиків, тому ми маємо  пам’ятати про героїзм воїнів,  виявлений під час Великої Вітчизняної війни та шанувати визволителів, які надали нам можливість мирно жити, навчатись та працювати. Наголосив, що саме ветерани є прикладом патріотизму для молодого покоління, відмітив, що естафету старших поколінь продовжують молоді воїни, які гідно захищають честь нашої держави.

Присутніх також привітав голова Білоцерківської міської ради Організації ветеранів України В.Волощенко.

В ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

В заході взяли участь члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості та міських ЗМІ.