Різдвяні зустрічі міського голови з ветеранами та малозабезпеченими жителями міста

|  12. 01. 2015

07 січня з нагоди Різдва Христового були проведені благодійні зустрічі міського голови Білої Церкви В.Савчука з ветеранами та малозабезпеченими жителями міста в ресторанах «Берегиня» (керівник - І.Кошель), «Радон», кафе «Затишок» (керівник - Д.Перепелиця), «Кава» (керівник – О.Рус), «Тандем» (керівник -Т.Шпорт).

В ході зустрічей міський голова В. Савчук привітав присутніх із новорічними та різдвяними святами, висловив слова подяки ветеранам Великої Вітчизняної війни та праці за їх подвиг в роки війни та вагомий внесок у розбудову Білої Церкви, наголосив на необхідності соціальної підтримки малозахищених верств білоцерківців.

В заходах взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, 600 ветеранів та малозабезпечених жителів міста, журналісти місцевих ЗМІ.