Заходи з нагоди Дня Соборності України

|  22. 01. 2015

22 січня в м. Біла Церква проведено ряд заходів з нагоди Дня Соборності України.

Зокрема, відбувся  мітинг в ході якого були прокладені квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.

Після мітингу був утворений «ланцюг єдності», в якому взяли участь представники влади, молоді та громадськості міста.

Також за участю міського голови В.Савчука відбулося покладання квітів до стели на честь Небесної сотні.

Також відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та відкриття поетичного фестивалю «Соборний дзвін».

В заходах взяли участь заступники міського голови, депутати міської ради, начальники ряду відділів та управлінь міської ради, учні загальноосвітніх шкіл міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.