Обговорення проекту бюджету розвитку м.Біла Церква на 2015рік

|  23. 01. 2015

23 січня в м.Біла Церква відбулась нарада за участю депутатів міської ради щодо обговорення проекту бюджету розвитку м.Біла Церква на 2015рік, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході наради міський голова поінформував присутніх про основні джерела формування бюджету розвитку міста та зупинився на пріоритетних напрямках його використання, які попередньо були обговорені відповідними структурами.

Під час наради заступники міського голови В.Сокол, В.Гнатюк детально ознайомили присутніх із механізмом розподілу видатків бюджету розвитку щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.

Депутати міської ради надали свої пропозиції щодо напрямків використання бюджету розвитку м.Біла Церква на 2015рік.

В нараді взяли участь заступники міського голови, представників управлінь та відділів міської ради, представники міських ЗМІ.